Prosinec 2009

Já a blogspot.com

21. prosince 2009 v 12:26 | LaDy*T♥ |  My Life
A je to tu.I já jsem si založila blog na této stránce.
A proč?
Snažila jsem se udělat nový design ale prostě to nešlo už udělat celé se to pokazilo a já už nemám chuť nějaké designy dělat.Prostě jsem se naštvala a udělala to!!

Takže teď mě najdete na adrese

http://teresa-vogue.blogspot.com/


Vím blbej nazev, ale budu ráda když zavítáte:-)

Začínám znovu...

21. prosince 2009 v 10:12 | LaDy*T♥ |  My Life
Ahoj kočky víte že sem už dlouho nepřidávám, ale bohužel do toho nemám ani chuť a ani skoro čas.
Ta škola!Letos je to vážně nějaký celý divný jde mi to hůř než loni, myslím že z toho nejhoršího jsem se už vyhrabala, byla to opravdu katastrofa do toho mě každej den někdo neskutečně na****(pardon) a já už prostě čekala kdy se z toho sesypu.Teď už to bude snad jen lepší a já chci tady začít odznova.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takže...jak se těšíte na Vánoce???Já už mám vesměs všechno nakoupeno akorát mi zbývá jeden úžasný dárek co sem vymyslela pro rodiče tak doufám že se jim to bude líbit, dnes to jdu zařídit.Jde o poukaz na několik vstupů do Solné jeskyně a myslím že to ocení, protože se tam už chtěli jít podívat.

Vánoce u mě začaly být konečně normální, už jsem si konečně koupila Kofolu na kterou jsem měla už od středy hroznou chuť, chystám se ozdobit si svůj malý stromeček v pokoji, všude je bílo a město má nádhernou atmosféru takže já už jsem připravená si užívat volna a vánoc:-)

Přidám se k většině a také vám nabídnu nějaké své symboly Vánoc:-)

Dobroty

Svařené víno
A to nejlépe ve městě na trzích když už je tma


http://www.relaxuj.cz/relax/media.nsf/v/2ED5E7967A99D8AAC12570F90056BD40/$file/svark_2x3w.jpg

Vaječný koňak
Děláme si domácí

http://i.idnes.cz/06/111/gal/VES16ee53_KALAMY_AN03W3.jpg

Kofola a samozřejmě nezapomenutelná reklama na ni
Je až úžasné jaké vymyšlejí etikety zvlášť tato vánoční s kočkou a veštbou je naprosto úžasná:-)
Ostatní

Naušnice z Vídeňského H&M

Tyhle naušnice už mám 2 roky a jsou koupené 2x.Před dvěma lety jsem si je koupila o vánocích a zamilovala jsem se do nich.Bohužel jsem ale jednu ztratila.No a minulý rok jsem se dostala o Vánocích do Vídně a představte si...měli je tam zase ,takovou radost jsem neměla nikdy.

Vánoční Vídeň

http://www.europeupclose.com/wp-content/uploads/2007/10/wienkarte061.jpg


Pohádky a filmy

S čerty nejsou žerty

Byl jednou jeden král


Vánoční prázdniny
No a nakonec můj stromeček který ještě nemám ozdobený.

Shrnutí všeho...

8. prosince 2009 v 20:37 | LaDy*T♥ |  My Life
Napadla mě taková věc co vám sem musím napsat...

Shruba před týdnem jsem byla se svym klukem a jeho kámošema na nákupech v Brně.Oni tam jeli kvuli té akci v kenvelu, nakup za 2000 zaplatíš 1000.Mě se do kenvela s nima moc nechtělo protože už tam asi tak 2 roky nechodím protože se mi nelíbily ty jejich barvy...starorůžová,písková,béžová...
Ale ted když jsem ta vešla tak jsem fakt čuměla (promiňte ten výraz) jak se to změnilo.Nádherný barvy a dobrý věci, určitě bych si tam vybrala.I kožené legíny tam meli asi ve třech barvách.Takže se v kenvelu ještě asi objevím...

Dneska jsem se byla s rodičema projít po městě, koupila jsem si nový kozačky protože se mi moje nejoblíbenější rozbily:-(
A to sem je vyfotila ze je semka dám jako moje nejoblíbenější byly takový lítací ,hop do nich a běžet...tak teď jen pro vzpomínku.

Tak a ty nový vám vyfotím taky.Mohla jsem mít skoro samý jako jsou tyhle ale chtěla jsem zas něco trochu jinýho.

No nic ja půjdu musím se ještě nachystat do školy a tak.Však to znáte.
Tak se mějte kočky:-)

LaDy♥T* píše...

6. prosince 2009 v 17:08 | LaDy*T♥ |  My Life
Zase jsem tady asi měsíc nic nedala,ale je to tím že to teďka nějak nedávám...nic.
Škola byla strašná (teď myslím známky) ale už se to snad trošku vylepšuje.No i když jak co...
Navíc mám furt nějaký starosti a do toho mě každej den aspoň jednou někdo naštve.
Na blogu jsem, čtu vaše články a občas přidám nějaký ten komentář, komentáře od vás taky sleduji i když skoro žádné nepřibývají a i návštěvnost klesla což naprosto chápu.
Měla jsem potřebu vám sem napsat a taky vám sem chci přidat všechno co jsem slíbila, tj.šaty z prodloužené a teď budu mít další šaty na závěrečnou.Všechno vám sem vyfotím ale opravdu nevím kdy:-(

Vánoce přicházejí...

Už na vás padla vánoční nálada?
Ještě minulý týden sem si říkala že letos na mě nepadne ani náhodou, ale teď zrovna bych se strašně chtěla jít podívat do města.Letos je naše město nádherně vyzdobené a ta atmosféra tam opravdu je.Jsem domluvená s mamkou že se tam v úterý spolu mrknem a doufám že mi to vyjde i s přítelem.

Nový kabátek...

Ne bohužel jsem si žádný nový kabátek nekoupila,ale jen budu měnit design na blogu.Ještě nevím vůbec jak ale snad z toho něco vyjde:-)Ale bude to velmi jednoduché.

Jak jsem se dostala k módě

6. prosince 2009 v 11:51 | LaDy*T♥ |  My Life
Doufám MissTaken že ti nebude vadit že se "opičím", ale tvůj článek o tom jak ses dostala k módě mě natolik zaujal že jsem se ho rozhodla napsat taky i když bude docela podobný.

Na základce jsem se oblíkala naprosto obyčejně triko,džíny,mikina,botasky a všechno po kapsách,ale vždycky jsem si přála vypadat jinak,ale nikdy jsem pro to neměla odvahu protože ,,Co by na to řekli ve škole." nebo jsem se bála že na mě budou mít narážky ve městě.Bylo mi 13 a strašně jsem toužila po "skejťáckých" botách a mikině v tomhle stylu.Boty mi koupili naši a mikinu jsem dostala od bráchy k Vánocům a já byla spokojená.Za nějaký ten rok když jsem nastupovala do 9.třídy už se můj styl začal trochu obracet.V té době jsem se oblíkala do dvou barev a všechno jsem musela mít dokonale sladěné.Ty boty už sem na sebe ani náhodou nedala.O prázdninách kdy sem už měla nastoupit do prváku jsem začala projíždět fashion blogy a začala se v tom trošku orientovat.Postupně jsem získávala odvahu nosit čím dál víc módních kousků a čím dál vyšší podpatky.Objevila jsem lookbook ale hlavní inspirací jste se pro mě staly vy.Když sem narazila na jeden fashion blog a začala objevovat další a další stále víc jsem se do toho dostávala.Teď v druháku už překopávám pomalu skříň ale jde to težce protože mám ještě tolik sportovních věcí a jak říká MissTaken na to jsou potřeba peníze, hodně peněz.Mám strašně moc oblečení co už nenosím a nevím co s tím mám dělat, chtěla bych je vyměnit za věci co potřebuju, jen kdyby to šlo...

Mám i věci co třeba už vůbec nenosím, ale nikdy je nedám.Třeba mikina Nike kde je na zádech napsáno JUVENTUS, no zrovna tuhle mikinu si na sebe občas vezmu, pamatuju si jak sem po ní toužila, ale pořád můžu říct že je nádherná.

Máte taky věci co už nenosíte ale přesto byste je nikdy nedali?


Nevím jestli to mám nazvat problém nebo nějak jinak, ale poslední dobou je pro mě strašně důležité vypadat pokaždý jinak.Proto každý večer zdlouhavě přemýšlím co na sebe někdy to jde snadno a outfity se vytváří samy a někdy jsem naprosto zoufalá a prostě nemám co na sebe.:-D